СПА

Соляна кімната 30 хв.
Відвідування соляної кімнати - це унікальна процедура, яка виробляє найпотужніший вплив на організм, захищаючи вас від хвороб і зміцнюючи організм. Серію з 10-15 сеансів можна прирівняти до відпустки, проведеної на морі. Таке «лікування сіллю» рекомендується тим, хто страждає від патології бронхів і легенів. Бронхіальна астма, хронічні бронхіти різного походження, алергічні риніти - ці захворювання стоять на першому місці в списку показань для «печерного лікування». Друге місце займають хвороби шкіри - нейродерміт, екзема і псоріаз. Показаннями для галотерапії є практично всі найбільш поширені захворювання органів дихання. Галотерапія є універсальним методом лікувального впливу на всю дихальну систему.

Для того, щоб стати гостем сольової кімнати не обов'язково чим-небудь хворіти. Абсолютно здоровій людині сольовий мікроклімат принесе масу користі:

 • - покращиться сон;
 • - зменшиться дратівливість і втома;
 • - підніметься загальний тонус організму.

Показання:

 • - бронхіальна астма легкої та середньої тяжкості; 
 • - полінози, риніти, синусити, трахеїти, хропіння;
 • - аденоїди, поліпоз носа;
 • - часті застуди, бронхіти, ХОЗЛ, хронічна пневмонія;
 • - ослаблений імунітет;
 • - алергічні дерматити, нейродерміти;
 • - хвороби шкіри, прищі;
 • - вегето-судинні захворювання, гіпертонія I і II-А стадії;
 • - остеохондроз, захворювання суглобів і хребта;
 • - порушення обміну речовин;
 • - синдром хронічної втоми.
   

Протипоказання:
- туберкульоз;
- онкологічне захворювання;
-післяінсультний стан;
- всі захворювання в гострій формі або стадії загострення.

Гідромасажна ванна з світлолікуванням (15-20 хв.) Гідромасажні ванни несуть користь для організму людини. В процесі водного масажу організм розслабляється і регенерує, кровообіг посилюється, робота серця активізується. З організму виводяться шлаки і токсини, також такий масаж є прекрасною профілактикою варикозного розширення вен. Постійне використання гідромасажу сприяє позбавленню від стресів і безсоння, шкіра зміцнюється і покращує свої захисні властивості, підвищується тонус, повертається гарне самопочуття.

Ванна Перлинна зі світлолікуванням (15-20хв.)  Дію перлинних ванн можна порівняти з впливом на тіло мікромасажу, що розслабляє нервову систему. Перлинні ванни рекомендуються при самих різних порушеннях здоров'я: вони допомагають при нервових розладах, захворюваннях серця і судинної системи, безсонні, артеріосклерозі. Перлинні ванни - ідеальний помічник у боротьбі з зайвими кілограмами: вони сприяють позбавленню від целюліту, розтяжок, жирових відкладень.

Масаж класичний: Спина, коміркова зона, руки, ноги, загальний. Класичний масаж є досить ефективним засобом не тільки в профілактиці, але і при лікуванні великої кількості захворювань. Сприятливо діє для зменшення больового синдрому, знижує набряклість, сприяє розсмоктуванню спайок, активізує реабілітаційні процеси при хронічній втомі, сприяє нормалізації статевих функцій. Безпосередньо, класичний масаж допомагає повернути енергію втомленому організму, покращує його працездатність, зміцнює м'язи, суглоби і зв'язки, нормалізує емоційний стан пацієнта.

Масаж лікувальний: Масаж насамперед показаний при важких травмах, захворюваннях суглобів, викривленні хребта, розтягненні зв'язок, м'язів, артриті різної етіології.Має сприятливий вплив на серцево-судинну систему, тому його рекомендують при стенокардії, гіпертонії, гіпотонії, пороках серця в легкій формі. Також його застосовують при патологіях центральної нервової системи: неврити, паралічі, порушення мозкового кровообігу. До інших показань відносять хвороби дихальних шляхів (бронхіти, астма), шлунково-кишкового тракту, органів статевої системи у чоловіків і жінок.

Медовий масаж: Будь-який масаж, в тому числі і медовий, в першу чергу впливає на шкірні покриви і поверхневі підшкірні структури. Механічна дія рук масажиста на шкіру призводить до посилення кровообігу в зоні масажу, поліпшенню трофіки тканин, прискоренню відтоку венозної крові і лімфатичної рідини. Крім цього, масаж ініціює запуск рефлекторних процесів за участю центрів спинного мозку, що потенціює місцевий ефект, а також покращує роботу внутрішніх органів. Все це вірно і по відношенню до медового масажу. Однак, крім вищеназваних ефектів, в хід йдуть і додаткові методи впливу.
 

По-перше, мед володіє воістину унікальним складом і такими ж унікальними поживними властивостями. У ньому містяться вітаміни, цукор, макро- і мікроелементи, які роблять благотворний вплив на всі поверхневі структури організму. 

По-друге, мед при масажі виступає ще і в ролі сорбенту, витягаючи на себе з міжтканинної рідини і підшкірної жирової клітковини, накопичені там токсичні речовини, або, як їх ще прийнято називати, шлаки. Завдяки цьому ми отримуємо ще один ексклюзивний ефект медового масажу - очищаючу дію на організм. Саме ця властивість дозволяє використовувати медовий масаж для схуднення в комплексі з іншими заходами, спрямованими на боротьбу із зайвою вагою.'

Антицелюлітний масаж: Антицелюлітний масаж діє на досить широкий спектр процесів в шкірному покриві. Перш за все, масаж значно покращує капілярний кровообіг. По-друге, масаж усуває застійні явища в шкірному покриві, активізує обмін речовин в клітинах шкіри і міжклітинному просторі. Така активація призводить до полегшеного виведення шлаків, клітини легко розлучаються з надлишком токсинів. Третій ефект масажу - це стимуляція відтоку лімфи, яка збирає шлаки, викинуті клітинами, і доставляє їх до систем очищення і виведення з організму. Перераховані дії, в кінцевому підсумку, усунуть набряклість в проблемних зонах. Після гарного очищення клітини активніше оновлюються, тому шкіра стає більш пружною, захоплює гладкістю.

Тренажерний зал: Заняття в тренажерному залі дають Вам можливість поліпшити своє здоров'я, нормалізувати обмін речовин, позбавитися від зайвої ваги, поліпшити роботу серцево-судинної системи і навіть позбавитися від депресії. Також за бажанням ви можете збільшити м'язову масу або привести м'язи в тонус і, не змінюючи їх обсягу, знайти красиві форми. Все залежить тільки від вашого бажання, терпіння і працьовитості. Якщо для Вас у пріоритеті здоров'я загальне зміцнення організму, то грамотна робота з тренажерами дозволить домогтися цього результату. Наш зал для тих, хто розуміє, що здоров'я, сила і краса допоможуть досягти життєвих успіхів, підвищити якість життя, виглядати завжди привабливо і стильно. Наші тренери - це досвідчені фахівці в будь-якому вигляді силового тренінгу, яке б не було його призначення - від лікувальної фізкультури до спортивної підготовки. Вони розроблять програму спеціально для Вас, з урахуванням ваших побажань і можливостей Вашого організму.

Грязьові процедури: Грязі нормалізують обмін речовин в підшкірному жирі і є незамінними в боротьбі з целюлітом.
Під впливом місцевого застосування поліпшується стан кістково-м'язової системи та посилюються захисні процеси в організмі. Лікувальна грязь заспокоює болі і сприятливо діє на багато процесів життєдіяльності. Крім того, грязями лікують артрити, артрози, ревматизм, люмбаго, радикуліт, переломи кісток та інші захворювання м'язів, суглобів, кісток. До основних властивостей грязей можна зарахувати наявність в них бактеріофага (речовина, що сприяє розчиненню бактерій), а також здатність знімати запалення.

Готель «Золотой берег», Бердянськ © 2021