СК №2 СТАНДАРТ

Одне двоспальне ліжко, вид на затоку і дорогу, ТВ, мініхолодильник, кондиціонер, санвузол з душовою кабіною, умивальником, унітазом, хол/гаряча вода цілодобово, фен. Номер без балкона.

СК №1 DE LUX

Номер з видом на море або паркову зону. Двоспальне ліжко + диван, ТВ, холодильник, санвузол з душовою кабіною, умивальником і унітазом, хол/гаряча вода цілодобово, фен, два балконних стільчика і сушарка для білизни, 2 стаканчика + тарілка.

СК №1 VIP STUDIO

Однокімнатний номер з видом на затоку. Двоспальне ліжко, ТВ, холодильник, сейф, джакузі, кондиціонер, санвузол з гідробоксом, біде, унітаз, умивальник, фен, балкон, 2 стільчика для балкона, сушарка для білизни, 2 стаканчика + тарілка.

СК №1 VIP STUDIO

Однокімнатний номер з видом на затоку. Два 1,5 сп. ліжка, ТВ, холодильник, сейф, джакузі, кондиціонер, санвузол з гідробоксом, біде, унітаз, умивальник, фен, балкон, 2 стільчика для балкона, сушарка для білизни, 2 стаканчика + тарілка.

СК №3 DE LUX З ТЕРАСОЮ

Однокімнатний номер з видом на море з двосп. ліжком + двосп. диван, кондиціонер, ТВ, холодильник, тераса з меблями, санвузол з душою кабиною, умивальником і унітазом, хол/гаряча вода цілодобово, фен, сушарка для білизни.

СК №3 De Lux 2-кімнатний

Двокімнатний номер (суміжні кімнати) з видом на парк. Двосп. ліжко + двосп. диван, ТВ, кондиціонер, холодильник, балкон, санвузол з душовою кабиною, хол/гаряча вода цілодобово, фен, сушарка для білизни, 2 балконних стільчика

СК №3 De Lux поліпшений

Однокімнатний номер з видом на море з двосп. ліжком + двосп. диван, кондиціонер, ТВ, холодильник, тераса з меблями, санвузол з душою кабіною, умивальником і унітазом, хол/гаряча вода цілодобово, фен, сушарка для білизни.

СК №3 De Lux з сауною

Однокімнатний номер з видом на море, з сауною, з двосп. ліжком + двосп. диван, кондиціонер, ТВ, холодильник, тераса з меблями, санвузол з душою кабіною, умивальником і унітазом, хол/гаряча вода цілодобово, фен, сушарка для білизни.

СК №3 De Lux Президентський

Однокімнатний номер з видом на море, двома балконами, двоспальним ліжком + двоспальний диван, сейф, мінібарна стійка, на якій розташований ел.чайник, набір чашок з блюдцями, келихи, стакани, тарілочки, столові прилади, холодильник, санвузол з ванною і гідробоксом з вікном на море, біде, унітаз, умивальник.

СК №3 De Lux Сафарі

Однокімнатний номер з видом на море з двоспальним ліжком + 1,5 спальний диван, кондиціонер, ТВ, холодильник, тераса з меблями, санвузол з душовою кабіною, умивальником і унітазом, хол/гаряча вода цілодобово, фен, сушарка для білизни.

СК №3 De Lux сімейний 2-кімнатний

Двокімнатний номер (кімнати роздільні), гардеробна з сейфом, двоспальне ліжко + два односпальні ліжка, холодильник, ТВ (в кожній кімнаті), кондиціонер, балкон, вид на море, санвузол з гідробоксом, унітазом, умивальником, хол/гаряча вода цілодобово, фен , балконні стільчики, сушарка для білизни, відвідування басейну входить у вартість проживання

Family Lux

Однокімнатний номер з окремим входом з боку пляжу. У номері двоспальне ліжко + двоспальний диван, ТВ, кондиціонер, холодильник, ел.чайник, праска, гл. доска, індивідуальний модем, санвузол з гідробоксом, унітазом і умивальником, фен.

Сруб

Однокімнатний номер з окремим входом + тераса з меблями, двоспальне ліжко + двоспальний диван, ТВ, холодильник, кондиціонер, санвузол з душовою кабіною, умивальник, унітаз, хол/гаряча вода цілодобово, фен, сушарка для білизни.

Сруб №4

Однокімнатний номер з окремим входом + тераса з меблями, двоспальне ліжко, ТВ, холодильник, кондиціонер, санвузол з душовою кабіною, умивальник, унітаз, хол/гаряча вода цілодобово, фен, сушарка для білизни.

Бунгало

Двоповерховий котедж з балконом, ТБ, холодильник, мікрохвильова піч, чайник, посуд, електрична плита, кондиціювання, 2 санвузли, душова кабіна, ванна, фен, пральна машинка, два входи, дитячий манеж, дві спальні, вітальня, закрита територія, окремий вихід на пляж, шезлонги.

Гостьовий будиночок

Двоповерховий будиночок зі своїм індивідуальним двориком, на якому розташований столик з кріслами. На першому поверсі розташована кухня з двох камфорною індукційної плитою, мікрохвильова піч, ел.чайник і повний набір посуду включаючи і катрюлі, і сковорода, і тарілки, ложки, вилки, ножі, чайний набір. Санвузол з душкабиной, унітазом, умивальником, феном та бойлером….

ГОСТЬОВИЙ БУДИНОЧОК

Котедж №8

Двоповерховий будиночок зі своїм індивідуальним двориком, на якому розташований столик з кріслами. На першому поверсі розташована кухня з двох камфорною індукційної плитою, мікрохвильова піч, ел.чайник і повний набір посуду включаючи і катрюлі, і сковорода, і тарілки, ложки, вилки, ножі, чайний набір. Санвузол з душкабиной, унітазом, умивальником, феном та бойлером….

Готель «Золотой берег», Бердянськ © 2021